5 gün önce Eğitim

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

5 gün önce Eğitim

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı

5 gün önce Şehir

Amatör sporun her alanına destek veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’ye örnek olacak Başiskele Su Sporları Merkezinde çalışmalara devam ediyor. Temeli atılan merkezin çelik kolon imalatları başladı.

3 hafta önce Şehir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Hıdırellez Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

3 hafta önce Şehir

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, yayınladığı bir mesajla Hıdırellez Bayramı'nı kutladı.

3 hafta önce Şehir

Kartepe Belediyesi Mayıs Ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Kartepe Belediyesi Başkan Vekili Orhan Akyüz başkanlığında yapılan meclis toplantısında 18 gündem maddesi karara bağlandı.

3 hafta önce Ekonomi

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, geçici dış ticaret ve enflasyon verileri ile ilgili açıklamada bulundu

3 hafta önce Şehir

Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi’nin desteğiyle Kocaeli Otomobil Spor Kulübü tarafından düzenlenen ve AVIS 2024 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın ikinci ayağı olan Kartepe Tırmanma Yarışı 04-05 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

3 hafta önce Şehir

Başkan Büyükakın, KO-MEK’in Çayırova sergisinde Gazze’de yaşanan insanlık dramına dikkat çekti, Gazze ile Kocaeli’nin kardeş şehir olacağını söyledi

3 hafta önce Spor

Okul Sporları Ragbi branşı Genç A Kızlar ve Erkekler Türkiye Şampiyonası 26-28 Nisan tarihlerinde Muğla’nın Ortaca İlçesinde 115 okul takımının katılımıyla gerçekleştirildi.