Sağlıkta 25 yıllık deneyime sahip olup toplumun tüm kesimlerine kaliteli, güncel, erişilebilir hizmet sunmayı ilke edinen Konak Hastanesi, aynı zamanda hekim kadrosunu da güçlü tutuyor. İlimizin başarılı ve sevilen hekimlerinden Neonatoloji Uzmanı Doç.Dr Özge Serçe Pehlevan ile Op.Dr. Erkan Esen de bu kadroya dahil oldu. İki yeni hekim Konak Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.

UZMANLIK ALANLARI

Neonatoloji Uzmanı Doç.Dr Özge Serçe Pehlevan 1978 Konya doğumlu. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde çocuk hastalıkları eğitimini, Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yan dal eğitimini tamamladı. Konak Hastanesi Yenidoğan Bakım Ünitesinde göreve başladı.

Op. Dr Erkan Esen 1979 doğumlu.K.T.Ü  Tıp Fakültesi mezunu olup uzmanlığını Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Esen Konak Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

GÜNDOĞDU, BAŞARI DİLEDİ

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr.  Kazım Gündoğdu yaptığı açıklamada göreve yeni başlayan meslektaşlarına başarı diledi. Konak Hastanesi’nin sağlıkta doğru adres olduğunu kaliteli hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti. 

Editör: TE Bilisim