KOÇKED'in 24 Kasım kutlama programı İzmit Ticaret Odası’nda gerçekleşti. Kutlamaya,  Kocaeli ve çevre ilçelerde bulunan tüm kreş, çocuk kulüpleri, anaokulu, okulöncesi kurucuları, eğitmenleri katıldı. Yeni oluşum olmasıyla birlikte bu alanda birçok çalışmaları beraberinde yürütecek olan dernek üyeleri adeta birliktelik mesajı verdi. Derneğin İlk kez düzenlediği Öğretmenler Günü programına katılım hayli yüksekti.

KUTLAMA MESAJI

Dermek yönetimi günün önemine ilişkin ortak bir açıklamada bulundu. “Geleceğimizin teminatı, gözbebeğimiz çocuklarımız değerli öğretmenlerimizin elinde yetişiyor. Çok büyük fedakarlıkla görev yapan öğretmenlerimizin emekleri her zaman takdire şayandır. Çocuklarımızın hayatlarını şekillendiren, toplumumuzu inşa eden birer mimar olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz” ifadelerine yer verildi.

“Ülkemizin kalkınmasına emek veren bu yolda bir lokomotif görevi üstlenen, ülkemizin her köşesinde yorulmadan gocunmadan göğüslerini gere gere her koşulda görevlerini yerine getiren bu uğurda canından cananından vazgeçen başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hepsini saygı ve minnetle yâd ediyoruz” denildi. Programın devamında hep birlikte pasta kesildi ve çalınan müzik eşliğinde öğretmenler gönüllerince eğlendi. 

Editör: TE Bilisim