Türkiye'nin sevilen rock gruplarından Yüksek Sadakat, Kocaeli Cumhuriyet ve Gençlik Festivali'nin ilk gününde sevenlerine eğlence dolu bir gece yaşattı. Festivalde ayrıca sosyal medya üzerinde yapılan çekilişle iki hayranı, grup üyeleriyle tanışma fırsatı yakaladı.

ÇAKMAK’TAN BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Yaşar Çakmak, Yüksek Sadakat konserinde grup üyelerini tek tek kutladı, çiçekle teşekkür etti.Bir etkinliği, azimle, kararlılıkla, hoşgörüye, birlik ve beraberliğe olan inancınızla her şartta ve her koşulda her zaman beraberce sürdürüyoruz. Kocaeli halkı olarak, bir bütünüz Tek yüreğiz. Çünkü hepimizin içinde aynı Kocaeli sevgisi, aşkı var. Kocaeli demek, mutlu şehir demektir şeklinde konuştu.

“TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLDUĞUMUZ İNANCINDAYIM

Kocaeli’nin ,spor, kültür ve sanatın, tarihin güzelliğini yaşayan kent olduğunu vurgulayan Bakan Vekili Çakmak Kocaeli demek, Türkiye demektir, Dünya demektir. Bu birlik ve beraberliğimizle tüm Türkiye'ye örnek olduğumuz inancındayım. Barışı, sevgiyi, hoşgörüyü anlatma fırsatını bulduğumuz festivallerimizin daha nice yıllar, bizi birbirimize bağlamaya devam etmesini temenni ediyor, sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

KONSERLER SÜRÜYOR

Kocaeli Cumhuriyet ve Gençlik Festivali’nin konser bölümünde dün akşam yine Uluslararası Fuar Merkezi'nde Ceza hayranlarıyla buluştu. Bu akşam ise yine aynı ıyerde İlyas Yalçıntaş konseri var. Festivalin son günü, (29 Ekim) yani yarın ise Mahzar-Fuat-Özkan Kocaelililerin karşısına çıkacak. SEKA Park'taki konser 20.00'de başlayacak.

Editör: TE Bilisim