Cumhuriyete ve tarihimize sahip çıkan, her konuşmasında bunun önemini vurgulayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100.yılı kutlamaları kapsamında ilçeyi Türk Bayrakları ile donatacak.

Vali Yavuz'un Hıdırellez Bayramı Kutlama Mesajı Vali Yavuz'un Hıdırellez Bayramı Kutlama Mesajı

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ın talimatıyla, Belediye Başkan Yardımcısı ve meclis üyeleri ilçedeki tüm esnafları tek tek gezerek ay yıldızlı Türk Bayrakları armağan etti.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında yaptığı açıklamada; “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. Güzel vatanımızın her karış toprağında geçmişte olduğu gibi bugünde bir mücadele var. Bu sebeple yaşadığımız coğrafyanın kıymetini çok iyi bilmemiz varlığımızı sürdürebilmemiz için çok çalışmamız, tarihimize sahip çıkmamız gerekiyor.

Sevgili gençler, Cumhuriyetimizin 100.yılını Türkiye Cumhuriyetimize ve Karamürsel’imize yakışır bir şekilde kutlamamız gerekiyor. Bu sebeple hepimizi gururla Cumhuriyetimizi kutlamaya davet ediyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi