KO-MEK Çayırova sergisinde konuşan Başkan Büyükakın;  Tüm belediye hizmetlerimizle Gazze’de olacağız KO-MEK Çayırova sergisinde konuşan Başkan Büyükakın; Tüm belediye hizmetlerimizle Gazze’de olacağız

MAZLUM COĞRAFYALARIN UMUDU

“Kurtuluş mücadelemizle temelleri atılan cumhuriyetimizin ilan edilişinin 100. yıldönümünü kutlamanın haklı gururu içerisindeyiz. Tarih boyunca bağımsızlık ruhundan taviz vermemiş yüce milletimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde sayısız destana imza atarak bu cennet vatanı bizlere emanet etti. Bizler de bu aziz vatanı, canları pahasına bizlere bırakan atalarımızın emanetlerine sahip çıkarak, ülkemizi geleceğe hazırlıyoruz. 100 yıllık süreçte büyüyen ve gelişen ülkemiz hamdolsun günümüzde mazlum coğrafyaların da tek umudu oldu.

TÜRKİYE YÜZYILI VURGUSU

“Ülkemizde 2002 yılında başlayan değişimin mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hayata geçirdiğimiz eser ve hizmetler ile Türkiye Yüzyılı’nı inşa ederken Türkiye’mizi gelecek nesillerimize, huzur ve güven içerisinde ulaştırmak için tüm gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere İstiklal Mücadelemizin kahramanlarını, tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız, Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun”

Editör: Haber Merkezi