FİNAL HEYECANLI GEÇTİ

Turnuvanın finali heyecanlı anlara sahne oldu. Mücadeleyi Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hayati Aydın, Kocaeli Erzurum Çatlılar Derneği Başkanı Selami Laçin, Gençlik Kolları Başkanı Bedri Yaşar, meclis üyeleri ile çok sayıda davetli de izledi.

ŞAMPİYON ÇÖĞENDER

Finale kalan takımlar önce bar oyunuyla ayakta alkışlandı. Tören sonrasında oynanan final maçında ise Çöğender Spor, Oyuklu Spor’u 4-1 mağlup etti ve turnuvanın şampiyonluğunu ilan etti. Oyuklu’nun ikinci olduğu turnuvada üçüncülük ise Tuzluca Spor’un oldu. Bardakçıspor ile turnuvanın fair play ödülüne layık görüldü.

GELENEKSELLEŞECEK

Törende konuşan Çatlılar Derneği Gençlik Kolları Başkanı Bedri Yaşar, tüm konuklara final heyecanını kendileri ile birlikte yaşadıkları için teşekkür etti ve turnuvanın gelecek yıl çok daha profesyonel bir şekilde düzenleneceğini söyledi. Dernek Başkanı Selami Laçin’in selamlama konuşmasının ardından söz alan Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal ise keyifli bir turnuva yaşadıklarını belirtti. "Başarılı olan tüm takımlarımızı kutluyoruz. Erzurumlulara yakışır ve renkli bir turnuva oldu.” dedi. Belediye Başkanı Şener Söğüt ise, “Gençlerin spor yapmasına ve bir araya gelerek güzel bir birliktelik yaşamasına vesile olan bu turnuva nedeniyle emeği geçen herkesi kutluyorum” diye konuştu.

KUPALARI TÖRENLE VERİLDİ

4-1 tamamlanan final maçının ardından ödül töreni düzenlendi. Başarılı olan takımlar kupalarını alırken, dernek yöneticileri tarafından da sporculara çeşitli hediyeler verildi. Öte yandan turnuvanın düzenlenmesine maddi ve manevi olarak destek olan kişiler ile kurum ve kuruluşların temsilcilerine de yine teşekkür amaçlı hediyeler takdim edildi. 

Editör: TE Bilisim