MÜTEVELLİ HEYET TOPLANTISI

Kocaeli Sanayi Odası öncülüğünde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Sanayi Odası Başkanlığı, Türk Anneler Derneği ve Milletlerarası Lions Kulübü Derneği ile Avrupa Birliğinin desteğiyle kurulan ve engellilerin üretim sürecine katılımlarını, kendi ekonomik ihtiyaçlarını karşılar duruma gelmelerini ve aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi'nde bugün Mütevelli Heyet Toplantısı vardı. 

Vali  Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleşen toplantıya Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu,Kocaeli Sanayi Odası Genel Sekreteri Memet Barış Turabi, Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı Genel Müdürü Hüsnü Bayraktar ve  mütevelli heyet üyeleri katıldı.

TOPLANTI SONRASI KUTLAMA

Bizimköy  Mütevelli Heyet toplantısı sonrası Engelliler Üretim Merkezinde çalışanların katılımıyla “Engelliler Günü” kutlandı. Vali Aksoy, başka bir program nedeniyle buradan ayrılırken kutlamada mütevelli heyetinden diğer isimler hazır bulundu. Mütevelli heyet üyeleri, engelli çalışanlarla birlikte pasta keserken kutlama sohbet ortamında devam etti. 

Editör: TE Bilisim