Her hafta farklı bir okulda İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt ile birlikte bayrak törenine katılan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, bu hafta da Körfez Emlak Konut İmam Hatip Lisesi’nde ki bayrak törenine katıldı. Öğrenciler tarafından alkışlarla karşılan Başkan Şener Söğüt İstiklal Marşı öncesinde öğrencilere kısa bir konuşma düzenledi.

ALKIŞLARLA KARŞILANDI

Öğrencilerin yoğun ilgi ve alkışlarıyla karşılanan Şener Söğüt, gençlerle beraber olmaktan gurur duyduğunu söyledi. Okul Müdürü Mehmet Çelik’in selamlama konuşması sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt da kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Gençlerin alkışlarıyla sözlerine başlayan Başkan Söğüt, “Gençlerle beraber olmak bize enerji veriyor, sizleri görmekten mutluluk ve keyif duyuyoruz’’ dedi.

GELECEĞİMİZ SİZLERİN ELİNDE

 “Geleceğimiz için ele ele verip en güzel yarınlara sizlerle birlikte ulaşacağız” diyen Başkan Söğüt, “Biz sizler için çalışıyoruz, sizler her şeyin en iyisine layıksınız, sizlerle gurur duyuyoruz. Bizlere düşen görev sizlerin yaşadığı çevreyi en iyi hale getirmek sizlere düşen görev ise azim, sabır ve gayretle çalışmaktır.

BAYRAK GÖNDERE ÇEKİLDİ

Sizlerden sadece bunu istiyoruz. Geleceğimizi hep birlikte şekillendirip büyük ve güçlü Türkiye’ yi hep birlikte inşa edeceğiz’’ dedi. Başkan Söğüt’ün konuşması sonrasında birlikte İstiklal Marşı okundu ve bayrak göndere çekildi. Başkan Söğüt daha sonra öğretmenlerle de sohbet etti.

Büyükşehir İtfaiyesi’nden teleferik ekibine eğitim Büyükşehir İtfaiyesi’nden teleferik ekibine eğitim

Editör: Haber Merkezi