Eskrimciler, okulları için yarıştı

Kocaeli Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları 2019-2020 Eskrim il Birinciliği Yarışmaları, Şehit Polis Topaloğlu Spor Salonu’nda yapıldı. Kız-erkek küçükler, yıldızlar ve gençler flöre, epe ve kılıç dalında yapılan müsabakalarda 55 eskrimci  kıyasıya mücadele etti.. Sabah başlayan yarışmalar Antrenör Ömer Kılıç ve Turgay Tümkuş yönetiminde yapılırken, derece giren çocuklara antrenörleri ve okul Sporları Müdürü Turgay Bulut tarafından madalyaları verildi. Flöre, epe ve Kılıç dalında yarışarak dereceye giren çocuklar şöyle;

Genç  Erkekler Epe

1-Ulaş Dündar- Kocaeli Başakşehir Koleji

2-Çağatay Arslan- Marmara Koleji

3-Okan Tezcan-Özel inanç Koleji

3-Efe Koçak- Darıca Uğur Koleji

5-Ahmet Yetkin Taşdemir Darıca Fen Lisesi 

Genç Kadın Epe

1-Emine İpek Aydın-24 Kasım Anadolu Lisesi

2-Gözde Nil Kılıç-Kocaeli, Anadolu Lisesi

3-Derinsu Ayanoğlu- Yahya Kaptan Lisesi

3-Selmin Nazra Uzun-Şehit Özcan Kan Fen Lisesi

5-Gamze Burcu Özen- Şehit Özcan Kan Fen Lisesi 

Genç Erkek Flöre

1-Yusuf Arhan Doyaroğlu – Kocaeli Fen lisesi

2- Tunahan Kum – 24 Kasım Anadolu Lisesi

3-Toygun Galyan – Kocaeli Anadolu Lisesi

3-Çağan Batu bahadır – Şehit Özcan kan Lisesi 

Genç Kadın Flöre

1-Melike Taşdelen – Şehit Özcan Kan Fen Lisesi

2- Zuhal Ceren Aksoy – Gölcük Fen Lisesi

3-Zeynep Köroğlu – KAYÖD 

Genç Erkek Kılıç

1. Atilla Dedeoğlu Gebze Endüstri Meslek Lisesi 

 Yıldız Kadın Flöre

1-Eylül Yaman -Doğa Koleji

2-Berrak Özer – Edabali Ortaokulu 

Yıldız Erkek Flöre

1-Ömer Perit Yıldırım – Kocaeli Doğa Koleji

Yıldız Bayan Epe

1-Yağmur Akgül – Yahya Kaptan O.O

2-İpek Gürsu – Yahya Kaptan O.O

3-Zehra Beste Tanrıverdi- Yahya Kaptan O.O

3-Badel Durmuş – Yahya Kaptan O.O

5-Emel Defne Ceylan – Şehit Alp Al O.O

6-İclal Uçkun – Özal Baş Sekiz O.O 

Yıldız Erkek Epe

1-Berkcan Şentürk – Yahya Kaptan O.O

2-Özgür Pehlivansoy - Yahya Kaptan O.O

3-Doğu Ezdi- Bağlarbaşı O.O

3-Onur Şahin- Sınav Koleji

5-Arda Gürel- Bağlarbaşı O.O

6-Uğur Sarın- Yahya Kaptan Koleji

7-Emir Baki Dülger–30 Ağustos Bayındırlık O.O 

Küçükler Bayan Epe

1-Elmira Ateş – Gebze Mustafa Üstündağ  O.O

2-Serra Öztürk -  Şehit Emrah Sarp O.O

3-Ecrin Şekerci – Kocaeli Uğur Okulları

3-Melahat Çelik – Yuvacık Serdar O.O 

Küçük Erkek Epe

1-Özgür Batu – Edabali O.O

2-Mehmet Kerem Öztürk – Nuh Çimento O.O

3-Mustafa Yaşar İnan – Necip Fasıl Kısakürek A.L.

3-Yiğit Afacan – Uğur Mumcu O.O 

Küçük Erkek Flöre

1-Zafer Tan Yüksel – Kocaeli Doğa Koleji

2-Çağın Akgül – Yahya Kaptan O.O

3-Berke Kök – Edabali O.O

3-Yunus Emre Lüle- Edabali O.O

5-Ali Kaan Yüksel – Kocaeli Doğa Koleji 

Küçük Bayan Flöre

1-Alara Naz Şentürk – Yahya Kaptan O.O

2-Zeynep Pehlivansoy –Yahya Kaptan O.O

3-Duru İpekoğlu- Yahya Kaptan O.O

3- Ecrin Zeynep Erdoğan – M.Sinan Dereli O.O

5-Elif Naz Özbay-Ulusal Egemenlik

6-Ece Şule Aydın-Edabali O.O

7-Melis Sarı Edabali O.O 

Küçük Erkek Kılıç

1-Tunahan Çelik – Bağlarbaşı O.O

2-Yavuz Erol – Gebze GOSB O.O

 

Anahtar Kelimeler:
KocaeliEskrim
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner20

banner39

izmir escort izmir escort bursa escort antalya escort bodrum escort gebze escort alanya escort mersin escort samsun escort kayseri escort konya escort gaziantep escort adana escort izmir escort eskisehir escort izmit escort kocaeli escort kusadasi escort escort istanbul